Liga lekkoatletyczna - Gimnazjum 2015

Drużynowy Wojewódzki Finał Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej
Blisko 30 szkół rywalizowało w Drużynowym Wojewódzkim Finale Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej.
Reprezentantem naszego powiatu byli uczniowie Gimnazjum w Malczycach, którzy pod okiem Sławomira Samca Talara po raz kolejny udowodnili, że sport szkolny w Malczycach stoi na więcej niż przyzwoitym poziomie.
W sumie gimnazjaliści z Malczyc uzyskali łącznie 1064pkt., co pozwoliło im na zajęcie 11 miejsca wśród najlepszych szkół sportowych na Dolnym Śląsku.
Jest to najlepszy wynik w historii startów Malczyc w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej.
Na szczególne uznanie zasługuje Paweł Bugajski, który okazał się bezkonkurencyjny w biegu na 100m. i z czasem 11,74s. zdobył 150 pkt. do punktacji drużynowej.
Bardzo dobrze spisała się również sztafeta 4×100 m., która w składzie: Szymon Materna, Paweł Bugajski, Paweł Orłowski i Klaudiusz Bryl uzyskała najlepszy wynik w historii malczyckiego Gimnazjum i z wynikiem 49,54 zdobyła 129 pkt.
Uczniom z Malczyc serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.
Skład drużyny: Paweł Bugajski, Paweł Orłowski, Szymon Materna, Klaudiusz Bryl, Artur Ziomek, Jakub Dacko, Brajan Sokal, Jakub Biliński, Paweł Dolak, Mateusz Szumiłowski, Tomasz Stasiaczyk, Kamil Krzemiński, Kacper Dembski i Krzysztof Tokarowski.