Jesienne biegi przełajowe - Gimnazjum 2015

Jesienne Biegi Przełajowe LZS strefy IV w Ciechowie
21 uczniów ze szkoły Gimnazjum w Malczycach rywalizowało w dniu 14.09.2016 r. w Jesiennych Biegach Przełajowych LZS strefy IV w Ciechowie.Prawo startu mieli zawodnicy z powiatu złotoryjskiego, legnickiego, jaworskiego i średzkiego. Uczniowie Gimnazjum w Malczycach bardzo dobrze reprezentowali naszą gminę. Dominika Bednarz zdobyła 1- sze miejsce w biegu rocznika 2003. W biegu rocznika 2001 Klaudia Gombrych zajęła 2 miejsce, a Brajan Sokal był 4. Oprócz nich bardzo wysokie lokaty zajęli jeszcze: Michał Drewnik i Oliwia Kwiatkowska 5 miejsca oraz Roksana Kemprowska, Sara Szafrańska i Bartłomiej Czarnecki zajęli 6 miejsca. Tuż za miejscem punktowanym znalazł się również Mateusz Szumiłowski który ukończył zawody na 7 miejscu. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów...
S. Samiec-Talar