Dzień Edukacji Narodowej - Gimnazjum 2015

Dnia 14.10.2015, w naszej szkole odbyła się Uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi, zaproszeni emeryci i radni Gminy Malczyc. Na początek głos zabrała Pani Dyrektor, która powitała wszystkich przybyłych gości. Następnie uczniowie naszej szkoły pod kierownictwem p. Ajicji Salmanowicz przygotowali część artystyczną, w której znalazło się wiele ciekawych wierszy i piosenek obrazujących ciężką pracę nauczycieli. Po przedstawieniu pan wój Piotr Frankowski i pani Mariola Przybycień, Dyrektor szkoły, złożyli najserdeczniejsze życzenia i podziękowania wszystkim pracownikom oświaty.
Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Uwieńczeniem spotkania był wspaniały tort oraz poczęstunek przy kawie.